В центъра за дистанционно обучение в рамките на настоящата кандидатстудентска кампания се подготвят, организират и провеждат безплатни електронни тестове по : математика, биология, български език и литература, обща техническа подготовка, английски език. Посочените тестове са публикувани на платформата „Електронно обучение“, в категория „Колеж в структурата на ТУ-Варна“.От тази форма на приемен изпит до момента са се ползвали над 200 кандидатстудента.
     В ЦЕДО се провеждат краткосрочни курсове по различни дисциплини.
     ЦЕДО осигурява електронно обучение за студенти редовна и задочна форма на обучение.
     Предстои прием на магистри в дистанционна форма на обучение в акредитираните  магистърски  специалности  ВЕИ и Siemens PLC.
     Центърът се помещава в сграда НУК, стаи 119, 120 и 121. Тел. 052 383 632  e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

В ЦЕДО работят:

Ръководител