Кой може да кандидатства?

• студенти в Технически университет – Варна

Отговорности и задължения:

• Подпомагане на дейността на ЦМРВО
    • Ежедневно проследява новини, свързани с образователната система (МОН и университетите в страната) и препраща на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. и Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
    • Създава съдържание в социалните мрежи на университета – Facebook и Instagram
    • Поддържа профилите на университета в социалните мрежи - Facebook и Instagram и споделя информация от уебсайта и социалните профили на студентски клубове в тях
    • Следи социалните мрежи на университета - Facebook и Instagram за положителни и отрицателни коментари и отговаря на въпроси и запитвания
    • Участва в дейностите, свързани с кандидатстудентската кампания

Какво трябва да притежават кандидатите за позицията:

• Отлични комуникационни умения
  • Умения за работа в екип
  • Отговорно отношение към поставените задачи

Граждански договор, гъвкави часове на присъствие, според предварително зададен график.

Можете да кандидатствате за обявената свободна позиция, като изпратите мотивационно писмо и автобиография (CV) на E-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.