Във връзка с провеждането на невзетите изпити на задочниците 1 – 5 курс и изпитите на 4 курс редовно обучение в условия на извънредно положение:

1. Невзетите изпити на задочниците ще се проведат отдалечено, както следва:

редовна сесия в периода 16.04.2020г. – 02.05.2020г.;

поправителна сесия в периода 04.05.2020г. – 23.05.2020г.

На страницата на Университета са качени новите дати за изпитите.

1. Семестърът на 4-ти курс ОКС „Бакалавър“ редовно обучение се удължава с една седмица – до 24.04.2020г. Дотогава е необходимо отдалечено да се проведат всички изпитни процедури „текуща оценка“ и “зачита се“. Изпитите от редовната и поправителната сесии ще бъдат планирани наново. Моля, следете на сайта за информация за новите дати на изпитите.

Преподавателите е необходимо предварително да уведомят  студентите за начина и часа на провеждане на изпитите. Предложените начини на изпитване трябва да са гарантирани с необходимата прозрачност и контрол. Задължително трябва да има писмена форма на изпита, съхранена на електронен носител.