Със засилен интерес продължава вторият ден от кариерната борса "Електроника и високи технологии" в Технически университет – Варна.
Студентите все още имат възможност да се включат в хакатона на ексклузивния партньор на инициативата Siemens. Крайният срок за подаване на решенията е 30.03.2023 г., 23:59 ч. Вижте повече тук:  https://sie.ag/40qCEqr

Във втория ден на събитието се проведе лекцията "SMART MOBILE CAR". Тя беше представена на студентите от  проф. Станислав Симеонов от катедрата „Компютърни системи и технологии“ в бургаския университет „Проф. д-р Асен Златаров“.

Студентите намериха възможности за полагане на задължителната „Специализираща практика“, а други, срещнаха своите нови работодатели.

Част от представителите на фирмите в кариерния форум са възпитаници на Технически университет – Варна.

Форумът продължава и на 31 март от 10:00 до 16 ч. във фоайето на Електротехнически факултет.  В последния ден от кариерната борса "Електроника и високи технологии" ще бъдат обявени победителите в хакатона на Siemens.