„Как технологиите влияят на бъдещето ни“ е изложбата с дизайни, създадени от студентите от Студентски клуб „Дизайн“ към Технически университет – Варна, която беше открита в Арт Галерия TUV на 14 март 2023 г. С нея студентите, инициатори и организатори на изложбата в партньорство с Библиотеката на университета споделят следните възгледи: „Технологиите са незаменима част от нашето настояще, но как биха се отразили те на бъдещето? Никой не може да каже със сигурност, но в тази изложба ви предлагаме част от нашите предположения и интерпретации.“

Събитието беше официално открито от Любов Вълкова, директор на университетската библиотека и уважено от множество студенти от клуб „Дизайн“ и катедра „Индустриален дизайн“.