Морският Квалификационен Център към Технически университет - Варна започна да провежда индивидуално и дистанционно курса „Обработка и превоз на опасни, рискови и вредни товари в пакетирана форма и твърди насипни товари – Опреснителен”. Курсът ще се провежда на платформата за дистанционно обучение „Seably” (www.seably.com), която е одобрена от  ИА „Морска администрация“.

Предимството на този вид обучение е, че се провежда индивидуално и в удобно за всеки обучаем време. Обучаемият може да не е в България и де е на път, достатъчно е да осигури добра интернет връзка, необходима за протичането на курса.

Телефони за информация и записвания:

Понеделник до Петък от 09:00 до 16:00 часа: (+359) 52 383 264

Морски Квалификационен Център към ТУ-Варна