Технически университет – Варна организира ПРОФЕСИОНАЛНО-ПЕДАГОГИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИЗАЦИИ на теми:

·       СЪВРЕМЕННИ МОДЕЛИ НА УЧИЛИЩНО УПРАВЛЕНИЕ
·       ЕФЕКТИВНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ МОДЕЛИ В СЪВРЕМЕННОТО УЧИЛИЩЕ
·       ЕФЕКТИВНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ МОДЕЛИ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА

Финансови условия:
Такса за обучение - 500 лв. (внесена на 2 равни части).
Продължителност на обучението - една година.
Хорариум - 200 академични часа, от които 100 акад. часа в присъствена форма.
Място на провеждане - Технически университет, гр. Варна.
Ръководител - д-р Елена Колева.

В специализациите участват преподаватели с дългогодишен опит в квалификацията на педагогически специалисти.
След сформиране на групата ТУ – Варна ще уведоми по e-mail регистриралите се кандидати за срока за внасяне на първата вноска от 250 лв. и за начало на
обучението.

Банкова сметка на Технически университет - Варна:  "ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АСЕТ БАНК" - АД Клон Варна
IBAN: BG02IABG74793100482100 Бюджетна левова сметка
SWIFT/BIC код : IABGBGSF

Основание за плащане: ППС 2
След успешно приключване на професионално-педагогическата специализация по учебния план, на участниците  се издава СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО-ПЕДАГОГИЧЕСКА СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ_ _в съответствие с Наредба №12 от 01.09.2016 г. за статута и
професионалното развитие на учителите, директорите и другите педагогически специалисти.

На участниците, които са завършили професионално-педагогическата специализация със среден успех най-малко мн. добър 4.50, имат присъдена
четвърта професионално-квалификационна степен и отговарят на изискванията на чл. 56 от Наредба № 12, след подаване на необходимите документи  може да бъде присъдена ТРЕТА ПРОФЕСИОНАЛНО-КВАЛИФИКАЦИОННА СТЕПЕН.

За допълнителна информация: