Обучението на задочниците през летния семестър ще се проведе неприсъствено. Студентите, които няма да бъдат обучавани в платформата MS Teams, ще бъдат своевременно информирани от водещия преподавател за платформата, в която ще се обучават.

При заплащане на семестриалните такси да се има предвид, че банковият клон в НУК не работи.

Информация за работа с MS Teams може да бъде достъпена на адрес https://docs.onlineedu.tu-varna.bg/  Всички студенти разполагат с акаунти (и електронна поща Email) в домейна onlineedu (@onlineedu.tu-varna.bg). Потребителското име е от вида Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., където XXXXXXXX e факултетния номер на студента, напр. Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.. Първоначалната парола за студентите, които не са ползвали MS Teams, е от вида Student#XXXX, където XXXX са последните четири цифри от факултетния номер на съответния студент. След първоначално влизане системата ще изиска смяна на паролата с друга - избрана от студента, като изискванията за новата парола са дължина поне 8 символа с малки и големи букви, цифри и специални символи. При проблеми с влизането в системата, моля потърсете съдействие на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.