Уважаеми студенти,

Дистанционната форма на обучение по съответните дисциплини ще се провежда в средата Microsoft Teams в комбинация с платформата Moodle.

Достъпът до платформите за дистанционно обучение става през Microsoft Teams. Препоръчително е използването на приложението Microsoft Teams, което има десктоп и мобилна версия.

Информация за работа с Teams може да бъде достъпена на адрес https://docs.onlineedu.tu-varna.bg/
Всички студенти разполагат с акаунти (и електронна поща Email) в домейна onlineedu (@onlineedu.tu-varna.bg).

Потребителското име е от вида Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., където XXXXXXXX e факултетния номер на студента, напр. Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите..

Първоначалната парола е от вида Student#XXXX, където XXXX са последните четири цифри от факултетния номер на съответния студент.

След първоначално влизане системата ще изиска смяна на паролата с друга - избрана от студента, като изискванията за новата парола са дължина поне 8 символа с малки и големи букви, цифри и специални символи.

При проблеми с влизането в системата, моля потърсете съдействие на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.