Уважаеми колеги,

От 4 юни до 7 юни 2018г., в Технически университет – Варна, ще се проведе традиционната международна конференция „Стратегия на качеството в промишлеността и образованието

Организатори на конференцията, освен ТУ-Варна и Украинския институт за интегрирани форми на обучение (НМет.АУ), са и редица други украински административни, научни и академични институции.

Условията за участие в конференцията и правилата за оформяне на докладите(статиите) се съдържат в поместеното „Информационно съобщение“. Заявката за участие може да бъде изтеглена от тук.

Допълнителна информация:

1. Участието в конференцията на преподаватели, докторанти и служители от ТУ-Варна е безплатно.
  2. Всеки авторски колектив ще получи сборника(CD)на конференцията, ако докладът и заявката за участие са изпратени до 11.05.2018г.(включително) на адрес: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Докладите, в обем до 5 печатни страници,  могат да бъдат изнесени и на български език (работни езици: украински, български, английски, руски).