Тази година в чест на 55 години Технически университет- Варна Студентски клуб "Роботика и мехатроника" към Студентски съвет- ТУ Варна организира „Дни на роботиката-2017 г.” на 24 и 25 април.

Каним Ви да вземете участие с:
- презентация на 24 април (препоръчително е темата да бъде в направление „Електротехника, Електроника, Автоматика, Роботика или Компютърни науки”);
- участие в състезание с роботи на 25 април в категориите: Робо сумо, 2D лабиринт, 3D лабиринт, Следене на линия и Свободен стил (участие с ваши разработки).
Състезанията са както за студенти, така и за ученици.
- вътрешно-университетско състезание по електроника (за студенти от 1 до 4 курс от всички специалности на ТУ Варна)

Може да заявите участие като попълните следната форма:

!!Важно!!
Като вземете участие (с презентация, състезание с робот, участие с ваша разработка или състезание по електроника) ще ви бъде издаден сертификат, с който ще може да кандидатствате за Европейска стипендия за специани постижения, която е 300 лева.