Педагогически курсове на тема „Езикови обучителни игри с дигитални средства“ ще се провеждат три поредни петъка, от 9:00 - 16:00ч., в Технически университет - Варна

Първият цикъл от курсовете ще се състои днес - 5 март, в Нов учебен корпус (НУК), ет. 1 - Студентска читалня на Университетската библиотека.

Курсът на обучение е насочен към педагогически специалисти - детски и начални учители и възпитатели, желаещи да придобият допълнителна професионална квалификация.

Мултимедийните лекции ще бъдат изнесени от д-р Елена Колева - ръководител „Професионално - педагогически специализации“ към ТУ - Варна.

За поредна година Технически университет - Варна е домакин на събитието, по покана на Община Варна.