Технически Университет – Варна, ССК Одесос и БАМФ организират благотворителен футболен турнир “Помогни на приятел” - в помощ на Станислав Стоилов, който е сред известните фенове на ПФК Спартак /Варна/.

35-годишният мъж се нуждае от операция на менискус и кръстни връзки на колянна става. Необходимата сума е 5000 лв. – за интервенцията, която ще се извърши в София, и за последващото му възстановяване.

От 1994-та година насам, Станислав почти не пропуска футболна среща на “соколите”. Като всеки запален фен на футбола, рита с приятели и участва в няколко турнира по минифутбол. Преди около 3 месеца се контузва по време на двубой и след медицински преглед се установява, че има разкъсване на кръстни връзки и менискус. От този ден нататък дните му са кошмарни и непълноценни.

В подкрепа на запалянкото, ТУ - Варна предоставя безвъзмездно ползването на футболно игрище на територията на Университета, където на 20 февруари, от 9:00 часа ще се проведе благотворителната надпревара .

Телефон за записване: 0877 205 329